CCK Yetenek Atölyesi

Biz Kimiz?

Günümüzde çocukların bir adım daha ileri gidebilmesi için kendi yeteneklerinin farkında olması, bilgiyi anlamlandırabilmesi, analiz edip karşılaştırabilen, değerlendirme yapan eleştirel bireyler olması gerekiyor.

CCK Yetenek Atölyesi olarak;

Çocukların yeni nesil üretim araçlarına hâkim olup gelişen teknolojiye ayak uydurabilmeleri; sınırsız hayal güçlerinin farkına varıp çeşitli bakış açıları ile fikirlerini yönlendirebilmeleri için gerekli desteği vermek adına sektördeki 13 yıllık tecrübemizi Eylül 2018’de kurumsallaştırdık.

Her çocuğun farklı potansiyele sahip olduğunun farkında olan, bu yaklaşımı öğrencilerine kişiselleştirilmiş öğrenme yolları ile aktarmak için sevgiyle bir araya gelmiş eğitmen kadromuz ile geleceğin dünyasına farklılık yaratmak isteyen bireyler yetiştirmeye devam ediyoruz.

Çevremizde ufak bir dokunuşa ihtiyaç duyan birbirinden farklı cevherlerin farkında olarak onları hiç durmadan değişen ve gelişen hayattan erken yaşta haberdar etmek, hayat çizgilerini diledikleri yönde şekillendirmelerinde yanlarında olmak için Sakarya/Serdivan’da sizleri bekliyoruz.